Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

Haber Kasım ara tatili ne zaman? Okullarda 9 günlük tatil ne zaman başlayacak? (2024-2025 MEB ara tatil takvimi) (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
14,719
Türk Lirası
0₺
Kasım ara tatili ne zaman? Okullarda 9 günlük tatil ne zaman başlayacak? (2024-2025 MEB ara tatil takvimi)

Kasım ara tatilinin ne zaman başlayacağı, öğrencilerin gündeminde yer almaya devam ediyor. Her yıl, yılda iki kez hafta sonu ile birlikte toplamda 9 gün tatil yapan öğrenciler, bu yılda ilk ara tatillerini kasım ayında yapacak. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan 2024-2025 takvimi sonrasında ara tatil tarihleri belli oldu. Peki, kasım ara tatili ne zaman? Okullarda 9 günlük tatil ne zaman başlayacak?

v8Ixgw0FRUC_WEM--wnRLA.jpg

Okullarda ara tatil için geri sayım başladı. Milyonlarca öğrenci, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen tarihlerde her yıl 2 kez ara tatil yapıyor. Bu yıl ise kasım ara tatilinin ne zaman başlayacağı yeniden öğrencilerin gündemine geldi. Peki, kasım ara tatili ne zaman? Okullarda 9 günlük tatil ne zaman başlayacak?
F2lHn4sGJkOILMMBdMIqDA.jpg

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan 2024-2025 yılı iş takvimiyle birlikte ara tatil tarihleri belli oldu.Buna göre; Okullarda ilk ara tatil, 11-15 Kasım 2024 tarihlerinde uygulanacak.
hWl-Y6iHOkO5UlrZ5i5gKA.jpg

8 Kasım Cuma günü kapanan okullar, 18 Kasım Pazartesi günü yeniden açılacak ve öğrenciler hafta sonu ile birlikte toplamda 9 günlük tatil yapacak.
qBypbS_vLUKHK5L_XuEVYw.jpg

MEB 2024-2025 eğitim ve öğretim yılında okullarda uygulanacak takvim ise şu şekilde;Birinci ara tatil: 11-15 Kasım 2024Yarıyıl tatili: 20-31 Ocak 2025İkinci ara tatil: 31 Mart-4 Nisan 2025Okulların kapanışı: 20 Haziran 2025

konuyu görüntüleyen kullanıcılar