Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

Haber Kamuda çalışmak isteyen memur adayları dikkat! Personel alımı için işe alım ilanları yayımlandı (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
14,731
Türk Lirası
0₺
Kamuda çalışmak isteyen memur adayları dikkat! Personel alımı için işe alım ilanları yayımlandı

Kamuda çalışmak isteyen binlerce memur adayı için personel alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı tarafından Kamu Personeli Alım İlanları her gün yayımlanmaya devam ediyor. Birçok il ve ilçedeki belediyelerde personel alımları sürerken, öğretim üyesi, askeri personel, işçi, zabıta, memur ve sözleşmeli personel alımları da yapılıyor. İşte kamuda çalışmak isteyenler için personel alımı ilan listesi.

RgcSRxqNZ06C4T0QfgF5Iw.jpg

Kamu personeli olmak isteyen birçok kişi, Kamu Personeli Alım İlanları üzerinden şartları karşılamaları halinde birçok meslek grubuna başvuruda bulunabiliyor. Adaylar, yayımlanan ilanlardaki şartları karşılamaları halinde başvuruda bulunabilecek. Peki, kamuda çalışmak isteyenler için personel alımı ilanlarına başvuru nasıl yapılır?
EgZz2q5xS02F_5Z0qkYkEg.jpg

Kamu personeli olarak görev almak isteyenler ve şartları sağlayanlar için yeni kadrolar açılmaya devam ediyor. Kurumlarda, askeri personel, öğretim üyesi, işçi, zabıta, memur, sözleşmeli personel, uzman yardımcısı gibi kadrolara ihtiyaç duyuluyor.
V8HFCxGur0ObuteS5sLhbA.jpg

Kamu personeli olabilmek için uygun şartları karşılamanız ve başvuru şartlarını öğrenmeniz gerekiyor. adresinden size uygun olan ilana tıklayarak, başvuru kılavuzunu okuyup ilana başvuruda bulunabilirsiniz.
YsH5c3Lpb0a4aQdXs4OFLw.jpg

PINARHİSAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI1 MEMUR ALACAK ( 17 Aralık - 19 Aralık)KÜTAHYA SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ7 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 22 Ekim - 5 Kasım)KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ33 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 22 Ekim - 5 Kasım)TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİÖĞRETİM ELEMANI DÜZELTME İLANI ( 22 Ekim - 4 Kasım)TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU BAŞKANLIĞI5 SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALACAK ( 21 Ekim - 4 Kasım)KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ66 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 21 Ekim - 4 Kasım)DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ6 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 21 Ekim - 5 Kasım)
d3akxXffMkKG2rDf85un2g.jpg

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ13 ALACAK ( 21 Ekim - 5 Kasım)TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ13 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 21 Ekim - 4 Kasım)SİVAS BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ18 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 21 Ekim - 4 Kasım)PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ5 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 21 Ekim - 5 Kasım)PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ28 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 21 Ekim - 5 Kasım)TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ2 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 21 Ekim - 4 Kasım)TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ4 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 21 Ekim - 4 Kasım)TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ16 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 21 Ekim - 4 Kasım)
XwbRqaNDC0KybQzAhNGnOA.jpg

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI1 ENGELLİ İŞÇİ ALACAK ( 21 Ekim - 25 Ekim)TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI1 ESKİ HüKüMLÜ İŞÇİ ALACAK ( 21 Ekim - 25 Ekim)MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ4 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK ( 21 Ekim - 25 Ekim)KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ100 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK ( 21 Ekim - 4 Kasım)İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ2 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK ( 21 Ekim - 4 Kasım)ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ8 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 21 Ekim - 4 Kasım)YALOVA ÜNİVERSİTESİDÜZELTME İLANI ( 20 Ekim - 2 Kasım)
Kh2WCrXX00WPw6aXcOBVhw.jpg

KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ1 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 19 Ekim - 4 Kasım)YALOVA ÜNİVERSİTESİ4 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 19 Ekim - 2 Kasım)KAYSERİ ÜNİVERSİTESİ1 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 19 Ekim - 4 Kasım)KARAMANOĞLU MEHMETBEY ÜNİVERSİTESİ17 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK ( 18 Ekim - 25 Ekim)GEBZE BELEDİYE BAŞKANLIĞI60 ZABITA MEMURU ALACAK ( 25 Kasım - 29 Kasım)KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI96 MEMUR ALACAK ( 21 Kasım - 29 Kasım)BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ3 ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ALACAK ( 18 Ekim - 1 Kasım)
i6ZZJYAf1kWdHG6oLG5oSw.jpg

ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ5 ÖĞRETİM ÜYESİ ALIMI ( 18 Ekim - 1 Kasım)ADANA ALPARSLAN TÜRKEŞ BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ17 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 18 Ekim - 1 Kasım)BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ1 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ALACAK ( 18 Ekim - 1 Kasım)ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİVERSİTESİ5 ÖĞRETİM ELEMANI ALIMI ( 18 Ekim - 1 Kasım)YÜKSEKÖĞRETİM KURULU BAŞKANLIĞI15 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK ( 18 Ekim - 1 Kasım)SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİSAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALIMI İLANI ( 17 Ekim - 31 Ekim)MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞIASKERi PERSONEL ALACAK ( 17 Ekim - 3 Kasım)BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI2 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK ( 11 Kasım - 22 Kasım)SİVEREK BELEDİYE BAŞKANLIĞI25 MEMUR ALACAK ( 20 Kasım - 22 Kasım)KARABÜK ÜNİVERSİTESİ25 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 16 Ekim - 30 Ekim)KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ58 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 16 Ekim - 30 Ekim)ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ11 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 16 Ekim - 30 Ekim)UŞAK ÜNİVERSİTESİ3 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 16 Ekim - 30 Ekim)MERSİN ÜNİVERSİTESİ2 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 16 Ekim - 30 Ekim)
HzeA_bmai0GcNfrr8WCGdw.jpg

UŞAK ÜNİVERSİTESİ8 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 16 Ekim - 30 Ekim)BALIKESİR ÜNİVERSİTESİDÜZELTME İLANI ( 15 Ekim - 25 Ekim)FIRAT ÜNİVERSİTESİ91 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK ( 15 Ekim - 29 Ekim)DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ175 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAKTIR ( 15 Ekim - 29 Ekim)AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI2390 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK ( 15 Ekim - 30 Ekim)MUCUR BELEDİYE BAŞKANLIĞI1 MEMUR ALACAK ( 20 Kasım - 22 Kasım)DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI2024 Yılı Açıktan Personel(Mühendis, Şehir Bölge Plancısı ve Teknisyen) Alımı ( 21 Ekim - 4 Kasım)ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI300 ADET İTFAİYE ERİ ALACAK ( 18 Kasım - 22 Kasım)ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ14 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK ( 14 Ekim - 27 Ekim)
Ui20-cvjxk2Eh11HQdqpBg.jpg

ORTA ANADOLU KALKINMA AJANSI3 (ÜÇ) UZMAN, 1 (BİR) HUKUK MÜŞAVİRİ OLARAK GÖREVLENDİRİLECEK UZMAN VE 1 (BİR) DESTEK PERSONELİ ALIMI YAPACAK ( 4 Kasım - 12 Kasım)KARABÜK ÜNİVERSİTESİ5 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 11 Ekim - 25 Ekim)BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ4 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 11 Ekim - 25 Ekim)SİNOP ÜNİVERSİTESİ1 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 11 Ekim - 25 Ekim)BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ8 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 11 Ekim - 25 Ekim)DİCLE ÜNİVERSİTESİ20 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 11 Ekim - 25 Ekim)BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ18 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 11 Ekim - 25 Ekim)GİRESUN ÜNİVERSİTESİ18 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 11 Ekim - 25 Ekim)İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA1 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 11 Ekim - 25 Ekim)İÇİŞLERİ BAKANLIĞI23 ADET SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALIMI ( 21 Ekim - 29 Ekim)MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ34 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 11 Ekim - 25 Ekim)BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ3 ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ALACAK ( 11 Ekim - 25 Ekim)SAVUNMA SANAYİİ BAŞKANLIĞI7 SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALACAK ( 14 Ekim - 28 Ekim)EGE ÜNİVERSİTESİ25 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 10 Ekim - 29 Ekim)HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ4 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 10 Ekim - 25 Ekim)BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ17 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 10 Ekim - 25 Ekim)AMASYA ÜNİVERSİTESİ21 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 10 Ekim - 24 Ekim)BATMAN ÜNİVERSİTESİ8 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 10 Ekim - 24 Ekim)BATMAN ÜNİVERSİTESİ3 ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK ( 10 Ekim - 24 Ekim)AMASYA ÜNİVERSİTESİ3 ÖĞRETİM ELEMANI ALACAK ( 10 Ekim - 24 Ekim)

konuyu görüntüleyen kullanıcılar