Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

Haber Üniversiteler ne zaman açılacak? (2024-2025 YÖK güz dönemi üniversite akademik takvimi) (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
5,190
Türk Lirası
0₺
Üniversiteler ne zaman açılacak? (2024-2025 YÖK güz dönemi üniversite akademik takvimi)

Üniversitelerin ne zaman açılacağıyla ilgili tarih araştırmaları, YKS tercih sonuçlarına göre bir programa kayıt hakkı kazanan ve üniversite kaydını yaptıran öğrencilerin gündeminde yer alıyor. 19-23 Ağustos tarihlerinde tamamlanan üniversite kayıt işlemlerinin ardından gözler üniversitelerin açılış tarihine çevrildi. Peki, üniversiteler ne zaman açılacak? 2024-2025 güz dönemi üniversite akademik takvimi belli oldu mu?

spV_PW30t0aglzVM-r0hfA.jpg

2024-2025 yılı üniversite akademik takvimi, üniversiteye yeni başlayacak ve kayıtlarını yaptıran öğrenciler tarafından sorgulanıyor. Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından geçtiğimiz yıl üniversiteler eylül ayında eğitim hayatına başlamıştı. Peki, üniversiteler ne zaman açılacak? 2024-2025 güz dönemi üniversite akademik takvimi belli oldu mu?
-DO9JN4AokyAGVUYiByqbQ.jpg

Üniversite eğitimlerinin, 2024 yılında başlayacağı tarih YÖK tarafından henüz ilan edilmedi. Geçtiğimiz yıl ise bu tarih 11 Eylül olarak belirlenmişti.
4R1QNlUfg0SWqthYGvGx_A.jpg

Fakat YÖK tarihini açıklasa bile bu tarihler, YÖK'e bağlı olarak eğitim veren üniversitelerin fakültelerine göre farklı günlerde gerçekleşebilecek.Konuyla ilgili en net bilgi, üniversite ve fakültelerin internet sitelerinde yer alan akademik takvimler aracılığıyla edinilebilecek.

konuyu görüntüleyen kullanıcılar