Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

Ücretli öğretmenlik başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Ücretli öğretmenlik başvuru sonucu sorgulama sayfası (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
5,190
Türk Lirası
0₺
Ücretli öğretmenlik başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Ücretli öğretmenlik başvuru sonucu sorgulama sayfası

2024 - 2025 eğitim öğretim yılı için ücretli öğretmen başvuruları başladı. Başvuru süreci il milli eğitim müdürlüklerine göre değişiklik gösteriyor. Peki, ücretli öğretmenlik başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

2024-2025 Eğitim Öğretim yılında Müdürlüğümüze bağlı okullarda görevlendirilmek üzere ücretli öğretmen başvuruları başladı. Başvurular online ortamda E-devlet üzerinden ve Online Ön Başvuru Formu üzerinden yapıldı. Başvuru süreci ardından gözler sonuç takvimine çevrildi.
5XJGi1gCnUCZb4qkNzBsPQ.jpg

ÜCRETLİ ÖĞRETMENLİK BAŞVURU SONUCU NASIL ÖĞRENİLİR?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ücretli öğretmenlik başvuru sonuçlarının açıklanacağı tarihi henüz duyurmadı. Sonuçlar açıklandığı zaman öğretmenlere bakanlık tarafından SMS ile bilgilendirme yapılacak. Öte yandan sonuçlar Milli Eğitim Bakanlığı'nın resmi sitesinden il ve ilçe müdürlükleri sayfasından öğrenilecek.

FidwlemA9kCNzpNBJySKEQ.jpg
Komisyon tarafından yapılan görevlendirmeler sonucunda ilgili evraklar görevlendirilen Okul Müdürlüğüne elden teslim edilecek.

konuyu görüntüleyen kullanıcılar