Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

SON DAKİKA HABERİ: Küçükçekmece'de metrobüs kazası: 1 ölü, 2'si ağır 38 yaralı (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
5,190
Türk Lirası
0₺
SON DAKİKA HABERİ: Küçükçekmece'de metrobüs kazası: 1 ölü, 2'si ağır 38 yaralı

SON DAKİKA HABERİ: İstanbul Küçükçekmece’ye bağlı Sefaköy’de metrobüs kazası yaşandı. Beylikdüzü yönünde ilerleyen metrobüsün, başka bir metrobüse çarpması sonucu meydana gelen kazada bir kişi yaşamını yitirdi. Kazada 2'si ağır 38 kişi de yaralandı. Kazaya karışan metrobüsler olay yerinden kaldırılırken, seferler her iki yönde de kontrollü olarak yeniden yapılmaya başlandı. İstanbul Valiliği, olayla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.

mZwgTkgRbUmjONYpTjJZ7w.jpg

İstanbul Küçükçekmece’de seyir halindeki metrobüsün başka bir metrobüse çarpması sonucu meydana gelen kazada bir kişi yaşamını yitirdi, 2'si ağır 38 kişi yaralandı. HABERİN VİDEOSUNA GİT
1HASQ8n7S0KIa_pGr01JSQ.jpg

Kaza metrobüs hattının Sefaköy mevkisinde meydana geldi.
0N8ixk8v5E-OwcxoA5xv5w.jpg

Beylikdüzü yönünde ilerleyen metrobüs, kontrolden çıkarak karşı yönden gelen metrobüse yandan çarptı. Metrobüs daha sonra savrularak bariyerlere vurdu.
POQ8nT6BfEydJbWlFkWsVw.jpg

İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi.İtfaiye ekipleri, metrobüsün altında kalan iki kişiyi çıkardı.
iD2q8d-01U6gsTLPSTBCwg.jpg

Kazada 1 kişi yaşamını yitirdi. 2'si ağır 38 kişi de yaralandı. Yaralılar sağlık ekiplerince ilk müdahalelerinin ardından çevredeki hastanelere kaldırıldı.
VsYcm63yDUKH3c-dctkB6g.jpg

Kazaya karışan metrobüslerin camlarının kırıldığı, ön ve iç kısımlarında hasar oluştuğu görüldü.
VBHwBYgYa0yIHfTpmYEo6A.jpg

Kaza nedeniyle metrobüs yolunda iki yönde de seferler bir süre yapılamadı.
tmMzdW2SOkekQUp3gONTYQ.jpg

İstanbul Valiliği, olayla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.
vSslJBxHhESCuRpMKsVyGw.jpg

Kaza ilk belirlemelere göre Beyaz Yol çalışmasının yapıldığı noktada yaşandı.
RDibn5oCBkCH80VEbRVGwQ.jpg

Metrobüs şoförü, ana yola girmesi gereken yerde, yola girmeyip metrobüs yolunda devam etti.
9CEx5MPQ6EG3pushDQS2SA.jpg

Yönlendirme aracını son anda gören şoför ani bir fren yaptı ancak fren yeterli olmadı.
JDTT2iziZE201GXaZpzxqA.jpg

Direksiyonu sağa kıran şoför, ters yönde giden başka bir metrobüse ortadan çarptı.
bUqSjWfEfkKrG2-kyNtghw.jpg

Kaza yapan metrobüste bulunan bir yolcu, “Metrobüste orta yerdeydim nasıl oldu bilmiyorum. Bir anda oldu.” dedi.
teHGWAmQ50ywjgVqdlp46A.jpg

Bir başka yolcu ise, “Orta kapıda sağdaydım ben. Metrobüs çok kalabalıktı. Bizim metrobüs şeridinde gidiyordu. Diğeri yol çalışmasından dolayı içeri girerken bir çarpışma oldu.” diye konuştu.
GOmDhkCOBkCZwID0wtkVCQ.jpg

Seferler yapılamayınca vatandaşların metrobüs hattında yürüdüğü görüldü.
La8EqAJ2jUOt7opBBTvGIQ.jpg

Metrobüs kazası sonrası her iki yönde de trafik yoğunluğu oluşurken, uzun araç kuyrukları meydana geldi.

konuyu görüntüleyen kullanıcılar