Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

Haber Şarkıcı Liam Payne'in trajik ölümü: One Direction üyelerinden taziye mesajı (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
13,436
Türk Lirası
0₺
Şarkıcı Liam Payne'in trajik ölümü: One Direction üyelerinden taziye mesajı

İngiliz müzik grubu One Direction üyesi Liam Payne, Arjantin'de kaldığı otelin balkonundan düşerek hayatını kaybetti. One Direction grubunun üyeleri, 31 yaşındaki şarkıcının ani ölümünün ardından taziye mesajı paylaştı.

Xm0t0UP8qESGRFYo3i0WrA.jpg

One Direction grubunun eski üyesi 31 yaşındaki Liam Payne, Arjantin'in başkenti Buenos Aires'teki bir otelin üçüncü katından düşerek hayatını kaybetti.
aEXVpvNA4UG6RkQWHV4dtA.jpg

31 yaşındaki İngiliz şarkıcının ölüm haberinin duyulmasının ardından, One Direction hayranları, bir araya geldi ve şarkıcının şarkılarını söyledi.
K9IcUDrQ2EKaJm_cfOwacA.jpg

Liam Payne, ölümünden birkaç gün önce Arjantin'de One Direction grubundan arkadaşı Niall Horan'ın konserini izlemişti.
9SuNylnQn0CQ459N8HZNRA.jpg

Liam Payne, Buenos Aires'te sosyal medya hesabından bu kareyi paylaşmıştı. Şarkısının sevgilisi Kate Cassidy, 31 yaşındaki şarkıcının trajik ölümünden birkaç gün önce Arjantin'nden ayrıldığını söyledi. Payne'in trajik ölümünün ardından One Direction üyeleri, grup arkadaşlarının vefatı nedeniyle "tamamen yıkıldıklarını" söyledi.
gPrvBi0aPEemFAmz9Lek_A.jpg

One Direction grubunun üyeleri, sosyal medya hesaplarında paylaşım yaptı. Grup üyeleri yaptıkları açıklamada "Liam'ın vefat haberiyle tamamen yıkıldık. Zamanla ve herkes yapabildiğinde, söylenecek daha çok şey olacak. Ama şimdilik, çok sevdiğimiz kardeşimizin yasını tutmak ve vefatını sindirmek için biraz zamana ihtiyacımız var. Onunla paylaştığımız anılar sonsuza dek değerli olacak.Onu çok özleyeceğiz. Seni seviyoruz Liam." ifadelerini kullandı.
2e-92m9asUi5_jTv4D3QZw.jpg

Son dönemde oyunculuk kariyeriyle adından söz ettiren Harry Styles "Liam'ın vefatıyla gerçekten yıkıldım. En büyük sevinci, başkalarını mutlu etmekti ve bunu yaparken yanında olmak bir onurdu. Liam, yüreğini ortaya koyarak, açık yüreklilikle yaşadı. Sıcakkanlı, destekleyici ve inanılmaz derecede sevgi doluydu. Birlikte geçirdiğimiz yıllar, hayatımın en değerli yılları arasında sonsuza dek kalacak. Onu her zaman özleyeceğim, sevgili dostum" ifadelerini kullandı.
x1AYw7HW_EupsaE4d_A8eQ.jpg

One Direction grubundan ayrılan ilk isim Zayn Malik olmuştu. Malik sosyal medya hesabında "Sen bizi terk ettiğinde bir kardeşimi kaybettim ve sana son bir kez sarılıp düzgün bir şekilde veda etmek için neler verebileceğimi anlatamam" dedi. Malik "Liam, kendimi seninle yüksek sesle konuşurken buldum, umarım beni duyabilirsin. Seninle yaşadığım tüm anıları sonsuza dek kalbimde saklayacağım...Seni seviyorum kardeşim" ifadelerini kullandı.
QFNt1qMWUUOfgRtkNb6l6Q.jpg

Payne'in One Direction grubundan arkadaşı Louis Tomlinson da Instagram sayfasında "bir kardeşini kaybettiğini" söyleyerek duygusal bir mesaj paylaştı. Şarkıcı paylaşımında "Liam'la ilk tanıştığımda o 16 yaşındaydı ve ben 18 yaşındaydım. Sesinden anında etkilenmiştim ama daha da önemlisi zaman geçtikçe hayatım boyunca özlemini çektiğim nazik kardeşi görme şansı yakaladım" ifadelerine yer verdi. "Liam bence One Direction'ın en hayati üyesiydi" diyen Tomlinson, Payne'in oğlu Bear için "Eğer bana ihtiyacı olursa, ona amcalık yapacağımı ve ona babasının ne kadar harika olduğunu anlatan hikayeler anlatacağımı bilmeni istiyorum" diyerek sözlerini tamamladı.
OIDnBpQ4MkGcIa01N88JqQ.jpg

CNN'in haberine göre, otel personeli Payne düşmeden kısa bir süre önce acil polis yardımı talep etmiş ve "Uyuşturucu etkisinde ve alkol kullanan bir misafirimiz var. Her şeyi dağıtıyor" ifadelerini kullanmıştı. Buenos Aires Güvenlik Bakanlığı İletişim Direktörü Pablo Policicchio, Associated Press'e yaptığı açıklamada Payne'in "odasının balkonundan atladığını" söyledi. İngiliz şarkıcının ölüm haberinin ardından çok sayıda ünlü isim ve sosyal medya kullanıcısı, üzüntülerini dile getiren paylaşımlar yaptı. Paris Hilton, Charlie Puth, Jonas Blue, Zedd, Juicy J gibi birçok isim sosyal medya hesabında paylaşım yaptı.
FVRb0YnaqEyQ5I9r7t_LWw.jpg

31 yaşındaki yıldızın 2021 yılında verdiği bir röportaj yeniden gündem oldu. Alkol bağımlılığı hakkında konuşan şarkıcı "Kesinlikle hiç, hiç konuşmadığım bazı şeyler var. Gerçekten, gerçekten, gerçekten ciddiydi. Ve bir sorundu." ifadelerini kullanmıştı. Madde bağımlılığıyla yaşadığı mücadeleler hakkında konuşan şarkıcı, 2023 yazında YouTube'da paylaşılan bir videoda altı aydır hiç alkol tüketmediğini söylemiş ve "Bu konumda olmak güzel. Kesinlikle artık bu şeylere ihtiyacım yok. Parti bitti" diye eklemişti.
s7NJrKdFaE6Q0whY0Hch-A.jpg

Payne, 2008 ve 2010'da "The X Factor" adlı şarkı yarışmasına katılmış, 2010'da yarışmaya katılan Harry Styles, Zayn Malik, Louis Tomlinson ve Niall Horan ile bir araya gelerek One Direction grubunu kurmuştu. 70 milyonun üzerindeki albüm satışıyla, tüm zamanların en çok satan erkek grubu ünvanını alan One Direction, Malik'in ayrılmasıyla dağılma sürecine girmiş, grup üyeleri 2017'den itibaren solo çalışmalar yürütmeye başlamıştı.
pEUq0SvWLUmPK6pA5umEmw.jpg

Grupla birlikte 200'ün üzerinde ödül kazanan Payne, bu tarihten sonra çıkardığı teklilerde ve albümlerinde Ed Sheeran, Rita Ora, French Montana ve J Balvin gibi isimlerle çalışmıştı.

konuyu görüntüleyen kullanıcılar