Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

Okullar ne zaman açılacak? Uyum haftası tarihleri belli oldu: 1.sınıflar için okullar erken başlıyor (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
5,190
Türk Lirası
0₺
Okullar ne zaman açılacak? Uyum haftası tarihleri belli oldu: 1.sınıflar için okullar erken başlıyor

? Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in imzasını taşıyan "2024-2025 Eğitim Öğretim Yılı Çalışma Takvimi" genelgesinin yayımlanmasıyla birlikte, okulların açılış tarihi haftalar öncesinden duyurulmuştu. Okullara uyum haftası kapsamında 1. sınıflar için eğitim öğretimn dönemi 1 hafta önce başlayacak. Peki, okullar ne zaman açılacak?

yhXa-iEyZ02GwtrvnV_4YA.jpg

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin yaz tatili süreci kısa bir süre sonra tamamlanacak. Öğrenciler ve veliler, okulların açılış tarihini merak ediyor.
Bu6I32xpk0aHNFpvNPJy8w.jpg

2024-2025 Eğitim Öğretim Yılı Çalışma Takvimi doğrultusunda okullarda ilk dönem başlayacak.
Nzm-EEx6TEqdfSU7eWe4IA.jpg

Okullarda 2024-2025 eğitim öğretim yılı 9 Eylül 2024 Pazartesi günü başlayacak. Öğrenciler, 17 Ocak 2025 Cuma gününe kadar sürecek birinci dönemi tamamlayacaklar.
gmbcxgyWjUaaeMlK0dU3zQ.jpg

Okul öncesi eğitim ile ilkokul 1’inci sınıfa başlayacak öğrenciler için 2-6 Eylül tarihleri arasında uyum eğitimleri gerçekleştirilecek.

konuyu görüntüleyen kullanıcılar