Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

Öğretmen seminerleri ne zaman, nasıl yapılacak? Seminerler online mı yapılacak? Bakanlık açıkladı (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
5,190
Türk Lirası
0₺
Öğretmen seminerleri ne zaman, nasıl yapılacak? Seminerler online mı yapılacak? Bakanlık açıkladı

Öğretmenlerin 2024-2025 yılı seminerleri için geri sayım başladı. Milli Eğitim Bakanlığı takvimi doğrultusunda seminerlere katılacak olan öğretmenler, seminer sürecinin işleyişini merak ediyor. Peki, öğretmen seminerleri ne zaman, nasıl yapılacak? Seminerler online mı yapılacak

IErH1M-RhkSWG0QV1SyysQ.jpg

Öğretmenlerin mesleki çalışma takvimi belli oldu. Milli Eğitim Bakanlığı takvimi doğrultusunda Öğretmenlerin mesleki çalışmaları, 2 Eylül Pazartesi günü başlayacak.
34OT0vqFYUqH-E84DrDuDA.jpg

"Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli"ne ilişkin yayımlanan genelge doğrultusunda öğretmen eğitimleri, 2-6 Eylül tarihlerindeki mesleki çalışma döneminde il millî eğitim müdürlükleri koordinesinde yapılacak.
712SFgsGt0O0xRHUD7cEHA.jpg

Tatil sürecinde öğretmenlerin uzaktan yürüttükleri seminer dönemi artık yüz yüze yapılacak.
2yebiP5wxkqyw8M5SzQIOA.jpg

Sosyal medyada Bakanlıkla ilgili çok fazla spekülasyon olduğunu dile getiren Yusuf Tekin, okulların açılmasının erteleneceğine dair bir gündemlerinin bulunmadığını bildirdi. Tekin, "2 Eylül günü öğretmen arkadaşlarımızın seminer dönemi başlıyor. Aynı hafta içerisinde okula yeni başlayan öğrencilerimiz için biliyorsunuz oryantasyon süreci var. 9 Eylül günü itibarıyla da normal akademik anlamda takvimimiz başlamış olacak." şeklinde konuştu.

konuyu görüntüleyen kullanıcılar