Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

KPSS sınav sonuçları 2024: KPSS lisans sınavı sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? (ÖSYM sonuç sorgulama ekranı) (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
5,190
Türk Lirası
0₺
KPSS sınav sonuçları 2024: KPSS lisans sınavı sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? (ÖSYM sonuç sorgulama ekranı)

Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) sonuçlarının açıklanacağı tarih, memur olabilme hayaliyle lisans sınavlarına katılım sağlayan adayların gündeminde yer alıyor. 14 Temmuz'da yapılan Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri sınavı ve 20-21 Temmuz'da yapılan KPSS lisans sınavlarının ardından gözler sonuçların açıklanacağı tarihe çevrildi. Peki, 2024 KPSS lisans sınavı sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

lMDeehStKUGAkHVwoAiusA.jpg

2024 KPSS lisans sınavı sonuçları için kısa bir zaman kala, sınava katılım sağlayan on binlerce kişi gözlerini ÖSYM'nin sonuç ekranına çevirdi. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yayımlanan 2024 KPSS takvimiyle birlikte, KPSS sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu. Peki, 2024 KPSS lisans sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak?
FdM1Tp7tAEynH37Kr5klzA.jpg

ÖSYM tarafından yayımlanan 2024 KPSS takvimi sonrasında lisans sınavı sonuçları için tarih belli oldu.Buna göre; KPSS Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri sınavı ve KPSS lisans oturumu sınav sonuçları 23 Ağustos 2024 Cuma günü açıklanacak.
_clG_1D4N06pDaR5og87XQ.jpg

Adaylar KPSS lisans sonuçlarına, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM'nin internet adresinden ve mobil uygulamalarından öğrenebilecek.
FeiUChKyy0yEXt6wqGdc3A.jpg

KPSS Ön Lisans 1 Eylül 2024 tarihinde uygulanacak.KPSS Ortaöğretim 15 eylül 2024 tarihinde uygulanacak.KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi (DHBT) 22 Eylül 2024 tarihinde uygulanacak.

konuyu görüntüleyen kullanıcılar