Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

Haber KPSS Ortaöğretim sınav yerleri ne zaman açıklanacak? Lise KPSS sınav giriş yerleri (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
5,190
Türk Lirası
0₺
KPSS Ortaöğretim sınav yerleri ne zaman açıklanacak? Lise KPSS sınav giriş yerleri

Lise düzeyinde sınava katılacak olan adaylar, gerçekleşecek olan sınav öncesi osym.gov.tr üzerinden yayınlanan sınav belgelerini T.C kimlik numarası ile öğrenecekler. KPSS sınav giriş belgesinin çıktısı olmadan adaylar sınav salonlarına alınmayacak. Peki, 2024 KPSS Ortaöğretim sınav yerleri ne zaman açıklanacak?

paPGAo8_q0OtRSJlFcPfyw.jpg

2024 Ortaöğretim KPSS sınav giriş yerleri için sınava katılım sağlayacak vatandaşların sorgulamaları devam ediyor. Kamuda memur olmak isteyen vatandaşların katılım göstereceği 2024 Ortaöğretim KPSS, sınav giriş yerleri ile gündemde yer almaya başladı. İşte, Lise KPSS sınav giriş yerlerinde son durum...
RUM5kTQyMUGERKiMHfoKxQ.jpg

KPSS ortaöğretim sınavı, 15 Eylül 2024 tarihinde yapılacak.KPSS Ortaöğretim sınav giriş belgeleri henüz açıklanmadı.Söz konusu belgelerin sınavdan 10 gün önceye kadar adayların erişimine açılması bekleniyor.Buna göre; KPSS sınav giriş yerlerinin Eylül ayının ilk haftasında açıklanacağı tahmin ediliyor.
j3q_oiLKLUuro_9dX-n3gw.jpg

KPSS sınav giriş yerleri, ÖSYM'nin Aday İşlemleri Sistemi (AİS) ekranı üzerinden erişime açılacak.

konuyu görüntüleyen kullanıcılar