Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

Kaza sonrası diğer sürücüyü boynundan bıçakladı (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
5,190
Türk Lirası
0₺
Kaza sonrası diğer sürücüyü boynundan bıçakladı

Kütahya’da bir otomobil, önünde giden hafif ticari araca çarparak kazaya neden oldu. Otomobilden yaralı çıkan Muzaffer C, diğer aracın sürücüsü Mehmet U’yu aralarında çıkan tartışmada boynundan bıçakladı. Muzaffer U. ile diğer yaralılar, hastanede tedaviye alındı.

UJDcwXSyNkawkQ_XC4aueQ.jpg

Kütahya’da meydana gelen kazada bir sürücü, diğer sürücüyü boynundan bıçakladı.
tyDVbQGwz0mvqKxYKsIoDw.jpg

Afyonkarahisar’da aileleriyle birlikte yaz tatili geçiren İbrahim C. ve Muzaffer C., Almanya’ya dönmek için iki otomobille yola çıktı. Muzaffer C, kullandığı TR IC 1800 plakalı otomobille Kütahya karayolu 15’inci kilometresinde önünde manevra yapan Mehmet U. idaresindeki 59 DT 496 plakalı hafif ticari araca çarptı.
Vh_SGRL-HEmnH3FD-PeWJA.jpg

Savrulan otomobil, refüjdeki su kanalına düşerek ters döndü.
XvOgl2ifVkuHd25MqlLHxg.jpg

Mehmet U’nun aracı ise 50 metre sürüklenerek yan yattı. Kazanın ardından Muzaffer C, diğer aracın yaralı sürücüsü Mehmet U’ya aralarında çıkan tartışmada bıçakla saldırdı, boynundan yaraladı.
DKZaYuTu00mY0FYsjYYQuQ.jpg

Diğer araç sürücüleri araya girerek 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayarak yardım istedi.
PnJ8vmRDZ0GTi7AsWi-9TQ.jpg

Olay yerine gelen sağlık ekipleri RT CM 1800 plakalı araçta bulunan sürücü Muzaffer C, Merve Hatice C. ve babaanne Hatice C. ile 59 DT 496 hafif ticari araçta bulunan sürücü Mehmet U, eşi Neslihan ve oğulları Hasan Eren U’yu ilk müdahalelerinin ardından ambulanslarla Kütahya Şehir Hastanesi’ne kaldırdı.
IQb-JwG5y06IIK23OgyGwg.jpg

Muzaffer C., kazanın ardından sinirlerine hakim olamadığını belirterek, “Bıçak benim, kazadan sonra arabadan aldım. Bir sinirle gidip saldırdım ama boynuna değil, eline doğru attım. Daha sonra sakinleşince geri çekildim.” dedi.
DNYLbvDKzkKsGVRs4owM3w.jpg

konuyu görüntüleyen kullanıcılar