Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

Haber Kaldırım işgalcilerine denetim! Yüzlerce duba, lastik, palet, flama toplandı (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
5,190
Türk Lirası
0₺
Kaldırım işgalcilerine denetim! Yüzlerce duba, lastik, palet, flama toplandı

Avcılar'da esnafın iş yerinin önünde reklam amaçlı bıraktığı duba, flama ve caddeye park edilmesini önlemek için yerleştirdiği palet ve lastikler belediye ekipleri tarafından toplandı.

qTxd5_fJ0k2FltOy4cDH3g.jpg

Avcılar'da yürümeyi zorlaştıran ve kısmen kaldırımı işgal eden iş yerlerine yönelik olarak belediye ekipleri, trafik polislerinin de desteğiyle denetim yaptı.
o85Ez0yZD0-SQkUx5P_m0g.jpg

Merkez, Denizköşkler ve Cihangir Mahallesi'nde iki saati aşan denetimde, kaldırımda yürümeyi zorlaştıran tanıtım panoları, flama, bayrak, lastik, masa ve sandalyeler toplandı.
fQ2skA4nEEOeSVzcCxE3LA.jpg

Trafik Kanunu, zabıta talimatnamesi ve ilgili yasanın verdiği yetkiyle yapılan denetimlerde, esnafın caddeye bıraktığı duba, sandalye, eski lastik, beton dökülmüş tenekeler tek tek araçlara alındı.
VYe_pVFqy0eRwfpViXijUw.jpg

Esnafların el konulan malzemeleri alma çabası sonuç vermedi. Kamyon ve kamyonet kasalarını dolduran malzemeler Avcılar Belediyesi'nde belirlenen yere döküldü.
ncltWOmSW0W-aCgp3DhBgA.jpg

u-OAjWfIrkK8m4sPkyQaGQ.jpg

s_acjgB1xkOE-vhWtmoSbA.jpg

konuyu görüntüleyen kullanıcılar