Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

Haber Cedi Osman ile Ergin Ataman yeniden buluştu: Panathinaikos'ta 3. Türk! (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
5,190
Türk Lirası
0₺
Cedi Osman ile Ergin Ataman yeniden buluştu: Panathinaikos'ta 3. Türk!

NBA kariyerini noktalayıp Avrupa'ya dönen Cedi Osman yeni macerasına başladı. Panathinaikos ile sözleşme imzalayan milli basketbolcu, başantrenör Ergin Ataman ile yeniden buluştu.

gxTr2I-aCkeEA0hEBfjsRQ.jpg

Cedi Osman ile Ergin Ataman yeniden buluştu. NBA kariyerini noktalayan Cedi Osman Panathinaikos'a imza attı.
nYsV-YVWpkycJyAX02XCbg.jpg

Yunan devi Panathinaikos'taki Türklerin sayısı 3'e yükseldi.Başantrenör Ergin Ataman ve milli pivot Ömer Faruk Yurtseven'in ardından Yeşiller'e imza atan Cedi Osman, Atina'ya gitti.
PxttxPwA_EGBidzQUtnFXQ.jpg

12 Dev Adam'ın kaptanı, 7 yıllık NBA macerasından sonra Avrupa'ya döndüğü için heyecanlı.Osman, "Euroleague'i 7 kez kazanıp, Avrupa'nın en büyüğü olmuş bir takıma geldim. OAKA'da taraftarın yaratacağı atmosferi yaşamak için sabırsızım." ifadelerini kullandı.
QTmqWulxoECcQ0ZEE7JNJQ.jpg

29 yaşındaki basketbolcu, Ergin Ataman sayesinde Yunan devini tercih ettiğini söyledi. Osman, "Benim için zor bir seçim değildi. Koçun buraya geldiği günden beri Panathinaikos'u takip ettim. Çocukluğumdan beri bildiğim bir kültürde uzun yıllar birlikte çalıştığım antrenörle olacağım için çok mutluyum." dedi.
TLASLDylVEeypKRtDjzbDA.jpg

Osman'ın Euroleague'e dönüşüyle, NBA'deki Türk basketbolcuların sayısı 2'ye düştü.2024 yazında Furkan Korkmaz Monaco'ya, Ömer Faruk Yurtseven ise Panathinaikos'a transfer olmuştu. NBA'in yeni sezonunda Alperen Şengün Houston Rockets'ta, Onuralp Bitim Chicago Bulls'ta forma giyecek.

konuyu görüntüleyen kullanıcılar