Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

Anaokulu 1.sınıflar ne zaman açılacak? 2024 2025 eğitim öğretim dönemi uyum haftası tarihleri (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
5,190
Türk Lirası
0₺
Anaokulu 1.sınıflar ne zaman açılacak? 2024 2025 eğitim öğretim dönemi uyum haftası tarihleri

Milli Eğitim Bakanlığı'na (MEB) bağlı okulların açılmasına kısa süre kala gözler uyum haftası tarihlerine çevrildi. Milli Eğitim Bakanlığı 2024 2025 eğitim öğretim takviminde ilkokul 1.sınıf ve anaokullarının okula başlayacağı tarihi duyurdu. Anaokulu 1.sınıflar ne zaman açılacak? İşte 2024 2025 eğitim öğretim dönemi uyum haftası tarihleri...

L7zDndipUkWddhMvT1sqNQ.jpg

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan takvimle, okulların açılış tarihi ve uyum haftası detayları netleşti. Öğrenciler ve aileler, yeni dönemin başlangıç tarihlerini araştırıyor.
ujjWjbw0EkOXzABcqjl6GA.jpg

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin imzasıyla yayımlanan 2024-2025 Eğitim Öğretim Yılı Çalışma Takvimi" genelgesine göre öğretmenlerin mesleki çalışmaları, yeni eğitim öğretim yılında 2 Eylül Pazartesi başlayacak.
22auUZpjSE6hFFUoTEMQqw.jpg

2024-2025 eğitim öğretim yılında okul öncesi eğitim ile ilkokul 1. sınıfa başlayacak öğrenciler için 2-6 Eylül'de uyum eğitimleri gerçekleştirilecek.
g19GKqIMuUuu4FKj_Hldhg.jpg

Diğer sınıflar için ise birinci dönem, 9 Eylül 2024 Pazartesi başlayacak. 2024 2025 eğitim öğretim yılının ilk dönemi 17 Ocak 2025 Cuma sona erecek.

konuyu görüntüleyen kullanıcılar