Neler yeni

Webmaster Forum - Türkiyenin Yeni Freelancer Platformu | TurkMasterz.com

Yeni nesil Webmaster & Freelancer forumumuz ile kullanıcılarımıza hızlı ve güvenilir ticaret sunuyoruz.

Haber 2024-KPSS Ortaöğretim sınavı ne zaman, saat kaçta yapılacak? 2024-KPSS Ortaöğretim sınav saati ve süresi (1 Viewer)

Turkmasterz Bot 

We ❤️ TurkMasterz
Konular
5,190
Türk Lirası
0₺
2024-KPSS Ortaöğretim sınavı ne zaman, saat kaçta yapılacak? 2024-KPSS Ortaöğretim sınav saati ve süresi

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM), düzenlenecek 2024-Kamu Personel Seçme Sınavı'na (2024-KPSS Ortaöğretim) katılacak adaylar sınav için son kontrollerini yapıyor. Sınav saati ve süresi hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar, 2024-KPSS Ortaöğretim sınav kılavuzunu inceliyor. Peki, 2024-KPSS Ortaöğretim sınavı ne zaman, saat kaçta yapılacak? 2024-KPSS Ortaöğretim sınav saati ve süresiyle ilgili bilgileri derledik.

lPBXTwLwB0iXZ87v4eU_hQ.jpg

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS ortaöğretim sınavı için geri sayım başladı. ÖSYM tarafından haftalar önce paylaşılan takvim doğrultusunda sınav 15 Eylül'de gerçekleştirilecek. 2024-KPSS Ortaöğretim sınavı hazırlıklarını sürdüren memur adaylarının gündemindeki konulardan biri de sınav saati ve süresi oldu.
VNpe0SH4T0es_E31fC7sTA.jpg

KPSS ortaöğretim sınavı 15 Eylül 2024 tarihinde yapılacak. Sınav 10.15'te başlayacak ve 130 dakika sürecek.
XtiKpdgHBkO_PxcHgvgSgw.jpg

KPSS ortaöğretim sınavı giriş belgeleri sınava kısa bir süre kala paylaşıldı. Sınava katılım sağlayacak olan adayların sınav günü sınav giriş belgelerini yanında bulundurması gerekiyor.
HAUYHj0ZjU6-rOmCDfSg3w.jpg

Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesi’ni, ÖSYM’nin adresinden T.C. kimlik numarası ve aday şifresiyle edinebilecektir.

konuyu görüntüleyen kullanıcılar